pondělí 23. května 2011

Pudry Silk Naturals


Ultimate Luxury Treatment - podle recenzí má mít hojivé účinky, pomáhat zklidňovat akné, rosaceu, je po něm pleť hebká. Žádné zlepšení akné jsem nepozorovala, ale červenání zklidňuje. Je to dobrý zmatňující ale nevysušující pudr když nechci použít make-up. Je z nich nejdražší - $17 - ale asi si ho koupím znovu.

Tempt Tryst - zlatavý rozjasňující pudr. Dá se použít na celý obličej, není tak třpytivý jako třeba Liberty. Pro hodně světlou pleť je to bronzer, při opatrném nanášení ale můžu používat i v zimě. Je to můj úplně nejoblíbenější sypký pudr, pleť po něm vypadá zdravá a rozzářená ale ne lesklá. Trochu kontroluje mastnotu ale pro hodně mastnou pokožku se asi nehodí. Pro pleť s růžovými podtóny je tu Date Bait.
Blur - pudr pro suchou pleť. Není úplně transparentní, mají i verzi pro tmavší a mastnou pleť. Pro hodně suchou pokožku se nehodí, jinak je to dobrý (ale ničím nevynikající) pudr pro normální a sušší pleť.
Perfecting Powder - transparentní, matný, trochu vysušuje. V létě funguje lépe než Blur.

Ultra Sheer Zinc Finishing Powder - zklidňuje zčervenání a chrání před sluncem (nemá ale změřeno číslo SPF, nedoporučuje se na něj spoléhat). Není úplně transparentní, musím nanést velmi opatrně abych nebyla bílá. Hodí se i pro suchou pleť. Používám i k zesvětlení make-upu.

Každý se hodí na něco jiného, všechny bych si koupila znovu. Každý má i verzi pro vegany.

2 komentáře:

  1. já na pudry moc nejsem, ale ty máš moc pěknou sbírku.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, velmi hezká sbírka a hezký blog :-)

    OdpovědětVymazat