neděle 20. června 2010

Oblíbené značky minerálního make-upu

Doufám, že se později dostanu k recenzím, teď bych jen chtěla upozornit na značky, jejichž výrobky mám nejraději:

Oční stíny - Aromaleigh
Gelové linky - The All Natural Face
Báze pod oční stíny - Detrivore (pozor nehodí se pro mastnou pleť)
Lesky a balzámy na rty - Silk Naturals
Pudry - Silk Naturals
Sypké tvářenky - Adorned With Grace Minerals
Krémové tvářenky - Silk Naturals
Rozjasňovače - Silk Naturals
Krémové korektory - Silk Naturals
Sypké make-upy - Sassy Minerals

Do postranního panelu jsem přidala seznam recenzí make-upů. Nejlepší mně připadal Earthen Glow Minerals, bohužel je to dost nespolehlivá značka. Bez varování na začátku května zavřeli obchod s tím, že za měsíc znovu otevřou, teď jsou to skoro dva měsíce. Mají sice skvělé výrobky, ale i dost nespokojených zákazníků (hlavně s dobou dodání a komunikací). Na druhém místě jsou Sassy Minerals a The All Natural Face, oboje mají dobrý výběr odstínů, nevysušují, jsou matné a vydrží nejdéle na smíšené pleti. Sassy vyjde sice dráž a je méně krycí, ale našla jsem tam svůj odstín mnohem snáze než u The All Natural Face a vydrží o něco déle na T-zóně.

Jinak je jednoznačně mou nejoblíbenější značkou Silk Naturals, make-up je jediný výrobek, který si u nich nebudu kupovat (trochu vysušuje a jsem líná míchat vlastní odstín, ale vypadá velmi přirozeně a vydrží, takže stojí za vyzkoušení, pokud nemáte moc suchou pleť). Stíny mám zatím jen jedny, protože nemají vzorky, ale ke každým utraceným $30 jsou stíny dle vlastního výběru zdarma. Jejich sypké tvářenky bych dala hned na druhé místo za AWG (nebo i první, nemůžu se rozhodnout) a jejich krémové linky chci vyzkoušet. 

Také jsem celkem nadšená z jejich pleťové kosmetiky. Tu jsem původně nechtěla vůbec zkoušet, protože jsem celkem spokojená s Alverde a SN je o dost dražší i když nepočítám poštovné, které dost prodraží. Ale mám teď horší pleť a s krémy Alverde na smíšenou pleť spokojená moc nejsem, také nemají některé výrobky (séra, odličovací olej, vypínací gel na vrásky pod oči - i když krém na oči Alverde pro zralou pleť mám moc ráda). Naštěstí mají SN poštovné zdarma u objednávek nad $125, takže mám na cestě meruňkový olej, AHA a BHA tonikum (to dvakrát) a spoustu vzorků.

Žádné komentáře:

Okomentovat